Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 26-191/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-100/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 371 017,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 290,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 243 727,0 мың теңге;
2)шығындар – 379 086,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 29 сентября 2025 года № 26-191/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-100/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 017,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 290,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 379 086,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5)бюджет тапшылығы (профициті) – -8069,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8069,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8069,0 мың теңге;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель маслихата района Маканшы Б. Биболов
Мақаншы ауылдық округінің
әкімінің

5) дефицит (профицит) бюджета – -8069,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8069,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 069,0 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2025 года.
Председатель маслихата района Маканшы Б. Биболов
Приложение 1 к решению
Акима Маканчинского
сельского округа