Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 22-153/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-232/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.12.2025 № 32-232/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-108/VIII "Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақаншы ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 859,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 474,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 549,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 229 836,0 мың теңге;
2) шығындар – 291 457,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 598,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 598,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 598,0 мың теңге;"
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 30 мая 2025 года № 22-153/VIII. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2025 года № 32-232/VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30.12.2025 № 32-232/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года №16-108/VIII "О бюджете Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 859,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 474,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 549,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 229 836,0 тысяч тенге;
2) затраты – 291 457,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 598,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 598,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 598,0 тысяч тенге;"
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.