Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5-3/1 "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 32-5/7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" 2023 жылғы 11 тамыздағы № 5-3/1 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов

Об отмене решения Кокпектинского районного маслихата от 11 августа 2023 года № 5-3/1 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 15 октября 2025 года № 32-5/7
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата области Абай" от 11 августа 2023 года № 5-3/1 отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Т. Сарманов