Көкпекті ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № 127 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 11) тармақшасына және 2 тармағына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы және ауылдық елді мекендерге кіретін 282,4 шақырым автомобиль жолдарының теңгерім ұстаушысы және басқаратын өкілетті орган ретінде, сонымен қатар аталған жолдардың құрылыс, қалпына келтіру, жөндеуін қамтамасыз ету, көгалдандыру, жер бөлуді рәсімдеу, жобалық жұмыстары және жобаны сараптамалау жұмыстары бойынша мемлекеттік тапсырыс беру бағдарламасының әкімшісі ретінде "Абай облысы Көкпекті ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналды шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарының бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып анықталсын.
3. "Абай облысы Көкпекті ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналды шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарының бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Джилкишев) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Арашева Ляззат Бауыржанқызына жүктелсін.
Аудан әкімі А. Кожанбаев
2025 жылғы 16 маусымдағы
№ 127 қаулысына
қосымша
Абай облысы Көкпекті ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
Санаты бойынша,
километр
I
II
III
IV
V
1
KU КК-1

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 16 июня 2025 года № 127
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" от 17 июля 2001 года и подпунктом 11) пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Кокпектинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Как уполномоченный орган, ответственный за содержание и эксплуатацию 282,4 километра автомобильных дорог общего пользования и сельских дорог районного значения, а также обеспечивающий строительство, восстановление, ремонт, благоустройство, определить государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кокпектинского района области Абай" администратором программы государственного заказа на оформление землеотводов, проектных работ и проектно-оценочных работ.
3. Государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кокпектинского района области Абай" (К. Джилкишев) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Арашеву Ляззат Бауыржанкызы.
Аким района А. Кожанбаев
Приложение к постановлению
№ 127 от 16 июня 2025 г.
Перечень, наименования и индексы дорог общего пользования районного значения Кокпектинского района области Абай
№ р/с
Индекс автомобильных дорог
Название автомобильных дорог
Общая длина, км
По категории,
километр
I
II
III
IV
V
1
KU КК-1