Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-642/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 15 наурыздағы Бюджет кодексінің 91 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 008,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 073,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 506,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -498,0 мың теңге;

О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2025 года № 31-642/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 15 марта 2025 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 008,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 935,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 073,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 506,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -498,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -498,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 498,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 23.04.2026 № 34-697/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -498,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 498,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 23.04.2026 № 34-697/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).