Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-426/VIII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 30-611/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-426/VIII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 439 720,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 382 667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 470 120,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -30 400,0, мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -30 400,0, мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –30 400,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-426/VIIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 9 декабря 2025 года № 30-611/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-426/VIIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Урджарского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 439 720,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 382 667,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 053,0 тысяч тенге;
2) затраты – 470 120,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 400,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -30 400,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 400,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 30 400,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихаты төрағасының міндетін атқарушы А. Абайбеков
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 09 желтоқсандағы
№ 30-611/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 30 400,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя Урджарского районного маслихата А. Абайбеков
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 09 декабря 2025 года
№30-611/VIII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата