Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-416/VIII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 30-608/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-650/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2025 № 31-650/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-416/VIII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 312,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 049,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 198 263,8 мың теңге;
2) шығындар – 212 630,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – -1 317,4 мың теңге;
4) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - -1 317,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 317,4 мың теңге.
6) қарыздар түсімдер, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-416/VIIІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 9 декабря 2025 года № 30-608/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2025 года № 31-650/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2025 № 31-650/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-416/VIIІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 312,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 049,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 263,8 тысяч тенге;
2) затраты – 212 630,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 317,4 тысяч тенге;
6) нефтяной дефицит (профицит) бюджета - -1 317,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 317,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -1 317,4 мың теңге";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихаты төрағасының міндетін атқарушы А. Абайбеков
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 09 желтоқсан
№ 30-608/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 1 317,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя Урджарского районного маслихата А. Абайбеков
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 09 декабря 2025 года
№30-608/VIII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 27 декабря 2024 года