Үржар ауданында жеңілдетілген декларация негізінде арнайы салық режимін қолданған кезде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 29-572/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының салық кодексі" Кодексінің 726 бабына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданында, төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығын есептеуді оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық төлеуші есепті салықтық кезеңде салық салу объектісіне қолданылатын мөлшерелеме 2 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров

О понижении размера ставки при исчислении налогов по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации в Урджарском районе
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 ноября 2025 года № 29-572/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 726 Кодекса Республики Казахстан "Налоговый кодекс Республики Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить в Урджарском районе размер ставки исчисления корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации налогоплательщиком самостоятельно путем примененияк объекту налогообложения за отчетный налоговый период на 2 процента.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров