Үржар ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 27-533/VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабы 3 тармағының 3)тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Урджарскому району
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 19 сентября 2025 года № 27-533/VIII
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Урджарского района РЕШИЛ: