2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/569-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №32/553-VIII "Жарма ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округініңбюджеті №1, №2 және №3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 790,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 229,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 73 561,0 мың теңге;
2) шығындар – 82 790,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу –0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.

О бюджете Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2026-2028 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 32/569-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 89 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 18 декабря 2025 года №32/553-VIII "Об утверждении бюджета Жарминского района на 2026-2028 годы", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2026-2028 годы согласно приложениям №1, №2 и №3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 790,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 229,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 73 561,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82 790,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тенге;
погашение займов – 0,0тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0тенге.

2. 2026 жылға Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 10 150,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№32/569-VIII шешімінің
№1 қосымшасы
2026 жылға арналған Жарма ауданы Жарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Предусмотреть в бюджете Жарыкского сельского округаЖарминского района на 2026 год объемы субвенций в сумме 10 150,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение №1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 32/569-VIII
Бюджет Жарыкского сельского округа Жарминского района на 2026 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы