2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-17-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91- бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Подборный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38376 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 16131 мың теңге;
2) шығындар – 40376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2000 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-13-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Подборный ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 12894 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Подборный ауылдық округінің бюджетінде облыстык бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3237 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Подборного сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-17-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Подборного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 38376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16131 тысяч тенге;
2) затраты – 40376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2000 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2000 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-13-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Подборного сельского округа на 2026 год в сумме 12894 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Подборного сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 3237 тысяч тенге.