2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-14-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134877 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 81929 мың теңге;
2) шығындар – 136129,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1252,7 мың теңге,соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1252,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-11-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 38295 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 11634 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-11-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-14-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 134877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81929 тысяч тенге;
2) затраты – 136129,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1252,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1252,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1252,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2026 год в сумме 38295 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 11634 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

4. Новошульба ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 32000 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-11-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 32000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-11-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата