Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсаңдағы № 28-18-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 40-14-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-18-VIIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34030,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 25215,6 мың теңге;
2) шығындар – 38397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4366,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4366,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4366,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 236,5 мың теңге сомасында көзделсін.";

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-18-VIII "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11 декабря 2025 года № 40-14-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-18-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34030,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –25215,6 тысяч тенге;
2) затраты – 38397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4366,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4366,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 4366,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 236,5 тысяч тенге.";

3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2025 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 5527,1 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 5527,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата