2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100067 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10472 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 теңге;
трансферттер түсімдері – 88595 мың теңге;
2) шығындар – 100067 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жерновского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 100067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10472 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88595 тысяч тенге;
2) затраты – 100067 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2026 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66696 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 21899 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 66696 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21899 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата