2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176604 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 137370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 35734 теңге;
2) шығындар – 176604 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 176604 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 137370 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35734 тенге;
2) затраты – 176604 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2026 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 5619 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 30115 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
2. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 5619 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 30115 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата