Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 278335 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11658 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 266677 мың теңге;
2) шығындар – 278532,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 197,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 197,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-2-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен Андреевка ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 32764 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 69606 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-2-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2026 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 164296 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-2-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 278335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 266677 тысяч тенге;
2) затраты – 278532,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 197,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 197,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Андреевского сельского округа на 2026 год в сумме 32764 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 69606 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 164296 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).