Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 268001 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 257173 мың теңге;
2) шығындар – 268001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.

О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 268001 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступления трансфертов – 257173 тысяч тенге;
2) затраты – 268001 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.

2. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен Андреевка ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 32764 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 65168 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2026 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 159241 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Андреевского сельского округа на 2026 год в сумме 32764 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 65168 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 159241 тысяч тенге.