Бородулиха ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 қарашадағы № 37-4-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңның 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бородулихинскому району
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 3 ноября 2025 года № 37-4-VIII
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"  Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бородулиха ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 3 қарашадағы
№ 37-4-VIII шешіміне
қосымша
Бородулиха ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жинақталу нормасы жылына 1 тұрғынға м3
Есептік бірлігі
Қызметтердің құны ТБО (ҚҚС-сыз теңге)
Барлығы (ҚҚС-сыз теңге)
Жинау, тасымалдау
Көму
Сұрыптау
Жайлы үйлер

1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бородулихинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 3 ноября 2025 года
№ 37-4-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бородулихинскому району
Наименование
Норма накопления на одного жителя в год
м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего (тенге без НДС)
Сбор, транспорти-ровка
Захоро-нение
Сорти-ровка
Домовладения благоустроенные