Абай облысы Бородулиха ауданының Ремки, Переменовка, Орловка, Андроновка ауылдарының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 371 бірлескен қаулысы және Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 40-15-VIII шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылым туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-4-қосымшаларына сәйкес Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Ремки ауылының жалпы ауданы 1388,4928 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Переменовка ауылының жалпы ауданы 3698,8276 гектар шекара (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-7-қосымшаларына сәйкес Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Орловка ауылының жалпы ауданы 880,0508 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Андроновка ауылының жалпы ауданы 311,8369 гектар шекара (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Бородулиха ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі ______________ А. Ибраев
Аудандық мәслихат төрағасы ___________С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
1-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Ремки ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
2-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Ремки ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
3-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Ремки ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
4-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Ремки ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
5-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Переменовка ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
6-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Орловка ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
7-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Орловка ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 40-15-VIII шешіміне
8-қосымша
Абай облысы Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің Андроновка ауылының шекарасын (шегін) белгілеу СЫЗБАСЫ

Об установлении границы (черты) сел Ремки, Переменовка, Орловка, Андроновка Бородулихинского района области Абай
Совместные постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 11 декабря 2025 года № 371 и решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 11 декабря 2025 года № 40-15-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Ремки Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай общей площадью 1388,4928 гектар, согласно приложениям 1-4 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Переменовка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай общей площадью 3698,8276 гектар, согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границу (черту) села Орловка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай общей площадью 880,0508 гектар, согласно приложениям 6-7 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границу (черту) села Андроновка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай общей площадью 311,8369 гектар, согласно приложениям 8 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Бородулихинского района.
6. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района _______________ А. Ибраев
Председатель районного маслихата ___________С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Ремки Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 2 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Ремки Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 3 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Ремки Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 4 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Ремки Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 5 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Переменовка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 6 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Орловка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 7 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Орловка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения:
Приложение 8 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 11 декабря 2025 года
№ 40-15-VIII
СХЕМА установления границы (черты) села Андроновка Переменовского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Условные обозначения: