2026-2028 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бескарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91- бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 35/2-VІII шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 108,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 013,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 55 095,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 108,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Долонского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 35/2-VIII "О бюджете Бескарагайского района на 2026-2028 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Долонского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) поступления – 69 108,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 013,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –55 095,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 108,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Долон ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 39 850,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет Долонского сельского округа на 2026 год в сумме 39 850,0 тысяч тенге.