2026-2028 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бескарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91- бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 35/2-VІII шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57924 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14118,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 688,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 43118,0 мың теңге;
2) шығындар – 57924,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Бегенского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 35/2-VIII "О бюджете Бескарагайского района на 2026-2028 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57924,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14118,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 688,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 43118,0 тысяч тенге;
2) затраты –57924,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 30 496,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-0,0 тысяч тенге.
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бегенского сельского округа на 2026 год в сумме 30 496,0 тысяч тенге.

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0