Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/5-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 32/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/5-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістертер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/2-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 277 526,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 265 826,0 мың теңге;
2) шығындар – 284 540,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -7 014,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 014,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 7 014,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/5-VІІI "О бюджете Глуховского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 23 октября 2025 года № 32/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/5-VІІI "О бюджете Глуховского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 270 318,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 378,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 255 939,8 тысяч тенге;
2) затраты – 277 333,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 014,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 014,7 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 014,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.