2026-2028 жылдарға арналған Аягөз ауданының Айғыз ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31/564-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет 89, 91 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Айғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58460,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14812,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері –43558,8 мың теңге;
2) шығындар – 58632,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Айгызского сельского округа Аягозского района на 2026-2028 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 31/564-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктам 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айгызского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 58460,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14812,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43558,8 тысяч тенге;
2) затраты – 58632,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –171,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 171,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 17.04.2026 № 33/604-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А.Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№31/564-VIIІ шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Айгыз ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 171,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 17.04.2026 № 33/604-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А.Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№31/564-VІІI
Бюджет Айғыз сельского округа на 2026 год