Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/403-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 31/555-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/403-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Нарын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64021,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6802,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57219,5 мың теңге;
2) шығындар – 65 321,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1657,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1657,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1657,7 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 20/403-VIІI "О бюджете Нарынского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 18 декабря 2025 года № 31/555-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Нарынского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 20/403-VІIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Нарынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64021,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6802,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57219,5 тысяч тенге;
2) затраты – 65321,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4,7 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата