Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/385-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Аягөз қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 31/537-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №20/385-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Аягөз қаласының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1691013,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 636870,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32219,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері–1021700,7 мың теңге;
2) шығындар – 1702853,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11840,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11840,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11840,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 20/385-VІIІ "О бюджете города Аягоз Аягозского района на 2025-2027 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 18 декабря 2025 года № 31/537-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете города Аягоз Аягозского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года №20/385-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аягоз на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1691013,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 636870,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32219,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1021700,7 тысяч тенге;
2) затраты-1702853,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11840,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –11840,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –11840,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.