2026-2028 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1-тармағының) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 721,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 838,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 721,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті);
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.

О бюджете Медеуского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Медеуского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 56 721,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 883,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления- 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 838,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 721,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета-0 теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.

2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/8-VIII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/8-VІІІ шешімі;
2. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/8-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 26/8-VIII шешімі;
3. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/8-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 26 мамырдағы № 27/6-VIII шешімі;
4. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/8-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Медеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 17 қазандағы № 32/8-VIII шешімі.

от 23 декабря 2025 года
№ 36/8-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Абайского района
1. Решение Абайского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 16 апреля 2025 года № 26/8-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 26 мая 2025 года № 27/6-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 17 октября 2025 года № 32/8-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/8-VIII  "О бюджете Медеуского сельского округа на 2025-2027 годы".