2026-2028 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 15 наурыздағы Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 534 678,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 97 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 436 440,9 мың теңге;
2)шығындар – 574 747,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 068,8 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 40 068,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 068,8 мың теңге.

"О бюджете Караульского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 15 марта 2025 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 534 678,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 97 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 810,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 436 440,9 тысяч тенге;
2) затраты – 574 747,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40 068,8 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 068,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 068,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 27.04.2026 № 39/2-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемi – 129 322,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 27.04.2026 № 39/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджет Караульского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме – 129 322,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района