798 725,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 721,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
721 004,8
02
Қорғаныс
21 714,0
1
Әскери мұқтаждар
15 619,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 619,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15 619,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 095,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 095,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 095,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
724 387,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
318 607,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
318 607,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
318 607,0
2
Әлеуметтiк көмек
313 147,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
313 147,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 750,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 713,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 565,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
155 348,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
63 771,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
92 633,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 633,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 553,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 200,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

798 725,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
77 721,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
721 004,8
02
Оборона
21 714,0
1
Военные нужды
15 619,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 619,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 619,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6 095,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 095,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 095,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
724 387,4
1
Социальное обеспечение
318 607,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
318 607,0
005
Государственная адресная социальная помощь
318 607,0
2
Социальная помощь
313 147,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
313 147,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 000,0
006
Оказание жилищной помощи
1 750,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 713,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 565,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
155 348,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
63 771,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
92 633,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 553,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
9 200,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

54 551,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 151,0
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
37 894,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 844,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 050,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
91 591,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
91 591,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 660,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
28 660,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
62 931,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 931,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 164,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 164,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 164,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 164,0
12
Көлiк және коммуникация
535 885,3
1
Автомобиль көлiгi
529 485,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
529 485,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 400,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
507 085,3
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 400,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 400,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
6 400,0
13
Басқалар
329 280,3
9
Басқалар
329 280,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 919,3
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20 919,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

54 551,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 151,0
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
37 894,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
36 844,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 050,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
91 591,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
91 591,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 660,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 660,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
62 931,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
61 931,0
017
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 164,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 164,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 164,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
4 164,0
12
Транспорт и коммуникации
535 885,3
1
Автомобильный транспорт
529 485,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
529 485,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 400,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
507 085,3
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 400,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 400,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
6 400,0
13
Прочие
329 280,3
9
Прочие
329 280,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 919,3
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20 919,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)