Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/5-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 мамырдағы № 29/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/5-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206288 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 742,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 062,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 112,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 568,6 мың теңге;
2) шығындар – 115 177,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 434,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 434,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 434,8 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 49 066,6 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 673,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 5 434,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 30 декабря 2024 года № 25/5-VIII "О бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 16 мая 2025 года № 29/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 25/5-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206288) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 742,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 062,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 112,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 568,6 тысяч тенге;
2) затраты – 115 177,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 434,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 434,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 434,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 49 066,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 673,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 5 434,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.