Курчатов қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/153-VIII "Курчатов қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 34/217-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы 25/153-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 830 102,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 346 860,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 511,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 852,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 428 879,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 768 744,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -94 864,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94 864,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -843 777,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843 777,3 мың теңге:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/153-VIII "О бюджете города Курчатов на 2025-2027 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 28 ноября 2025 года № 34/217-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 25/153-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 830 102,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 346 860,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 511,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 852,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 428 879,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 768 744,1 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -94 864,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94 864,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -843 777,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843 777,3 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 452 542,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94 864,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 486 099,3 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 305,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступление займов – 452 542,0 тысяч тенге;
погашение займов – 94 864,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 486 099,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2025 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 9 305,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
8 479,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 479,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
219 511,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
23 094,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 094,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 419,0
019
Әлеуметтік қорғау саласында үйде қызметтер көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
14 675,4
2
Әлеуметтiк көмек
90 429,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90 429,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
168,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 469,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
983,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
525,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
45 283,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
105 988,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 988,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 073,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
279,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
22 180,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 650,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 805,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 405 703,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
576 300,2
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
576 300,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 479,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8 479,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
219 511,7
1
Социальное обеспечение
23 094,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 094,4
005
Государственная адресная социальная помощь
8 419,0
019
Предоставление специальных социальных услуг в условиях оказания услуг на дому в области социальной защиты
14 675,4
2
Социальная помощь
90 429,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90 429,0
006
Оказание жилищной помощи
168,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 469,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
983,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
525,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
45 283,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
105 988,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 988,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 073,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0,0
021
Капитальные расходы государственного органа
279,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
22 180,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25 650,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 805,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 405 703,6
1
Жилищное хозяйство
576 300,2
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
576 300,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда