"2025 жылғы 1 шілде мен 2026 жылғы 1 шілде аралығында балық ресурстары мен басқа да су жануарларын алып қою лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2025 жылғы 2 шілдедегі № 212 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2025 жылғы 20 қазандағы № 380 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "2025 жылғы 1 шілде мен 2026 жылғы 1 шілде аралығында балық ресурстары мен басқа да су жануарларын алып қою лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің 2025 жылғы 2 шілдедегі № 212 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2025 года № 212 "Об утверждении лимитов изъятия рыбных ресурсов и других водных животных с 1 июля 2025 года по 1 июля 2026 года"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 октября 2025 года № 380
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2025 года № 212 "Об утверждении лимитов изъятия рыбных ресурсов и других водных животных с 1 июля 2025 года по 1 июля 2026 года" следующие изменения:

12,659
1,534
357,075
".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың электрондық көшірмесінің Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

12,659
1,534
357,075
".
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление электронной копии настоящего приказа в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Сапаров

2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Сапаров