"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің және Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 123 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2025 жылғы 17 қазандағы № 376 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 123 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың электрондық көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Сапаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
2025 жылғы 17 қазандағы
№ 376 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің міндетін
атқарушының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№ 123 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Р/с №
Заттай норманың атауы
Өлшем бірлігі
Сандық мәндегі нормасы
Пайдаланылу мерзімі, жыл
Қолданылу саласы
Таралу саласы
Заттай нормалардың анықтамасы мен қолданылуын нақтылайтын сипаттамалары
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Арнайы көлік құралдары*
дана
3
7
Шаруашылық жүргізуші субъектілердi инспекциялық және жедел басқаруды жүргiзу үшiн
Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
Жеңіл автомобиль базасындағы көлік құралы, бензинді, қозғалтқыш көлемі 3000 текше сантиметрге дейін
2
дана

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 апреля 2025 года № 123 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе и Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 октября 2025 года № 376
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 апреля 2025 года № 123 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующее изменение:
натуральные нормы специальных транспортных средств государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление электронной копии настоящего приказа в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Сапаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 октября 2025 года № 376
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2025 года № 123
Натуральные нормы специальных транспортных средств государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Наименование натуральной нормы
Единица измерения
Норма в количественном выражении
Срок эксплуатации, лет
Область применения
Область распространения
Характеристики, конкретизирующие определение и применение натуральных норм
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Специальные транспортные средства*
штука
3
7
Для проведения инспекционного и оперативного управления хозяйствующих субъектов
Комитет ветеринарного контроля и надзора
Транспортное средство на базе легкового автомобиля, бензиновый, объем двигателя до 3000 кубических сантиметров
2
штука