"Кеген ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 41-186 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының, 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 468 670 мың теңге;
салықтық түсімдер1 577 870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 45 970 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30 108 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 814 722 мың теңге;
2) шығындар 8 514 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 83 210 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 194 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 111 415 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 128 717 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 128 717 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 194 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу 111 415 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 45 507 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 30.03.2026 № 43-200 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 364 641 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Кеген ауылдық округіне – 5 000 мың теңге;
Жалағаш ауылдық округіне – 20 267 мың теңге;
Жылысай ауылдық округіне – 48 533 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 32 573 мың теңге;
Қарқара ауылдық округіне – 36 142 мың теңге;
Ұзынбұлақ ауылдық округіне – 36 730 мың теңге;
Шырғанақ ауылдық округіне – 29 979 мың теңге;
Тасашы ауылдық округіне – 41 549 мың теңге;
Бөлексаз ауылдық округіне – 30 451 мың теңге;
Саты ауылдық округіне – 21 020 мың теңге;
Алғабас ауылдық округіне – 33 708 мың теңге;
Тұйық ауылдық округіне – 28 689 мың теңге;
3. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескертілсін, оның ішінде:
Мемлекеттік органның ағымдағы шығыстарына;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметшілерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға.
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Кеген ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

"О бюджете Кегенского района на 2026-2028 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2025 года № 41-186.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" Кегенский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы соответственно согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 8 468 670 тыс.тенге;
налоговые поступления 1 577 870 тыс. тенге;
неналоговые поступления 45 970 тыс.тенге;
поступления от продажи основного капитала 30 108 тыс.тенге;
поступлення трансфертов 6 814 722 тыс.тенге;
2) затраты 8 514 177 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 83 210 тыс.тенге, в том числе:
Бюджетные кредиты 194 625 тыс.тенге;
погашение бюджетних кредитов 111 415 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
Приобретение финансовых активов – 0 тенге;
Доходы от продажи государственных финансовых активов – 0 тенге;
Дефицит (профицит) бюджета (-) – 128 717 тыс. тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 717 тыс. тенге, в том числе:
Поступления от займов – 194 625 тыс. тенге;
Погашение займов – 111 415 тыс. тенге;
Используемые остатки бюджетных средств – 45 507 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 30.03.2026 № 43-200 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 364 641 тыс. тенге, в том числе:
Кегенскому сельскому округу – 5 000 тыс. тенге;
Жалагашскому сельскому округу – 20 267 тыс. тенге;
Жылысайскому сельскому округу – 48 533 тыс. тенге;
Карабулакскому сельскому округу – 32 573 тыс. тенге;
Каркаринскому сельскому округу – 36 142 тыс. тенге.
Узынбулакскому сельскому округу – 36 730 тыс. тенге;
Шырганакскому сельскому округу – 29 979 тыс. тенге;
Тасашинскому сельскому округу – 41 549 тыс. тенге;
Болексазскому сельскому округу – 30 451 тыс. тенге;
Сатинскому сельскому округу – 21 020 тыс. тенге;
Алгабасскому сельскому округу – 33 708 тыс. тенге;
Туюкскому сельскому округу – 28 689 тыс. тенге;
3. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрены текущие целевые трансферты в бюджеты города районного значения и сельских округов, в том числе:
Текущие расходы государственных органов;
повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
освещение улиц в населенных пунктах;
обеспечение санитарии населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Распределение указанных трансфертов в бюджеты сельских округов определяется постановлением акимата Кегенского района.

4. Кеген ауданы әкімдігінің 2026 жылға арналған резерві 39 079 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман
Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 41-186 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 30.03.2026 № 43-200 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

4. Резерв акимата Кегенского района на 2026 год утвердить в сумме 39 079 тыс. тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кегенского районного маслихата А. Нұғман
Приложение 1 к решению № 41-186 Кегенского районного маслихата от 29 декабря 2025 года.
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 30.03.2026 № 43-200 (вводится в действие с 01.01.2026).
Бюджет на 2026 год
Категория
Сумма,
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

20 033
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 938
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
119 894
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
117 321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 321
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 014
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
53 035
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 345
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 927
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 663 650
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 204 025
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137 856
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
137 856
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 066 169
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
43 962
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 200
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
310 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
711 007
2
Коммуналдық шаруашылық
1 250 437
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 250 437
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 250 437
3
Елді-мекендерді көркейту
209 188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209 188
030
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
209 188
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 156 106
1
Мәдениет саласындағы қызмет

20 033
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 284
014
Оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам
71 938
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедической помощью, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, предметами первой необходимости, специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации инвалида, а также обеспечение санаторно-курортным лечением, услугами индивидуального помощника и сурдопереводчика
119 894
9
Прочие услуги в сферах социальной помощи и социального обеспечения.
117 321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения).
117 321
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере обеспечения занятости и социальных программ для населения на местном уровне.
43 014
028
Услуги для лиц из групп риска, оказавшихся в трудной жизненной ситуации вследствие насилия или угрозы насилия.
53 035
011
Оплата услуг по начислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат.
1 345
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни людей с инвалидностью в Республике Казахстан.
19 927
07
Жилищно-коммунальное хозяйство.
2 663 650
1
Жилищное хозяйство.
1 204 025
467
Отдел строительства района (города областного значения).
137 856
098
Приобретение жилья из коммунального жилищного фонда.
137 856
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения).
1 066 169
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда на местном уровне.
43 962
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций.
1 200
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
310 000
113
Целевые текущие трансферты, передаваемые нижестоящим бюджетам.
711 007
2
Коммунальное хозяйство.
1 250 437
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения).
1 250 437
058
Развитие систем водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
1 250 437
3
Благоустройство населенных пунктов.
209 188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения).
209 188
030
Озеленение и благоустройство населенных пунктов.
209 188
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство.
1 156 106
1
Деятельность в сфере культуры.

40 439
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 562
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 033
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 938
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
119 894
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
117 321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 321
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 014
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
53 035
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 345
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 927
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 788 265
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 189 702
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137 856
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
137 856
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 051 846
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
33 152
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
300 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
718 694
2
Коммуналдық шаруашылық
89 375
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89 375
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
89 375
3
Елді-мекендерді көркейту
209 188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209 188
030
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
209 188
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

40 439
006
Жилищная помощь
1 562
007
Социальная помощь отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов.
20 033
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, обучающихся на дому.
2 284
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому.
71 938
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедической помощью, сурдо- и тифлотехническими средствами, предметами первой необходимости, специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации инвалида, а также санаторно-курортным лечением, услугами индивидуального помощника и сурдопереводчика.
119 894
9
Прочие услуги в сфере социальной помощи и социального обеспечения.
117 321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения).
117 321
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне.
43 014
028
Услуги для лиц из групп риска, оказавшихся в трудной жизненной ситуации вследствие насилия или угрозы его применения.
53 035
011
Оплата услуг по исчислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат.
1 345
050
Обеспечение прав инвалидов и улучшение качества их жизни в Республике Казахстан.
19 927
07
Жилищно-коммунальное хозяйство.
2 788 265
1
Жилищное хозяйство.
1 189 702
467
Строительный отдел района (города областного значения)
137 856
098
Приобретение жилья из коммунального жилищного фонда
137 856
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 051 846
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
33 152
033
Проектирование, развитие и (или) благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
300 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
718 694
2
Коммунальное хозяйство
89 375
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
89 375
058
Развитие систем водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
89 375
3
Благоустройство населенных пунктов
209 188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
209 188
030
Обустройство и озеленение населенных пунктов
209 188
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

64 016
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
93 073
02
Қорғаныс
38 947
1
Әскери мұқтаждар
20 123
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
20 123
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 123
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
18 824
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
18 824
007
Аудандық ( қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18 824
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
32 304
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
32 304
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 304
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
32 304
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
419 568
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
46 097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46 097
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
46 097
2
Әлеуметтік көмек
256 150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256 150
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 439
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 562
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 033
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71 938
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
119 894
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
117 321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 321
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 014
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

64 016
015
Капитальные расходы государственного органа
93 073
02
Оборона
38 947
1
Военные нужды
20 123
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 123
005
Мероприятия в рамках всеобщей воинской обязанности
20 123
2
Организация работ по чрезвычайным ситуациям
18 824
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 824
007
Мероприятия по предупреждению и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, где не созданы государственные противопожарные службы
18 824
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
32 304
9
Другие виды деятельности в области общественного порядка и безопасности
32 304
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 304
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
32 304
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
419 568
1
Социальное обеспечение
46 097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 097
005
Государственная адресная социальная помощь
46 097
2
Социальная помощь
256 150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256 150
004
Оказание социальной помощи специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим в сельской местности, для приобретения топлива в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 439
006
Жилищная помощь
1 562
007
Социальная помощь отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов.
20 033
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, обучающихся на дому.
2 284
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому.
71 938
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедической помощью, сурдо- и тифлотехническими средствами, предметами первой необходимости, специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации инвалида, а также санаторно-курортным лечением, услугами индивидуального помощника и сурдопереводчика.
119 894
9
Прочие услуги в сфере социальной помощи и социального обеспечения.
117 321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения).
117 321
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне.
43 014
028
Услуги для лиц из групп риска, оказавшихся в трудной жизненной ситуации вследствие насилия или угрозы его применения.