Кеген аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "Кеген ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-127 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 36-169 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 29-127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206401 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер11 188 258 мың теңге;
cалықтық түсімдер2 505 804 мың теңге
салықтық емес түсімдер 64 046 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 41 787 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 576 621 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар14 947 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 132 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 228 056 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 95 109 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 892 222 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 892 222 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 947 800 мың теңге;
қарыздарды өтеу 96 955 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 41 377 мың теңге

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 29-127 "О бюджете Кегенского района на 2025-2027 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15 сентября 2025 года № 36-169
Кегенский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 29-127 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 206401) "О бюджете Кегенского района на 2025-2027 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы соответственно согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) Доходы составили 11 188258 тысяч тенге, в том числе:
Налоговые поступления 2 505 804 тысячи тенге;
Неналоговые поступления 64 046 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала 41 787 тысяч тенге;
Поступления трансфертов8576 621 тысяча тенге.
2) Расходы составили 14947533 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование составило 132 947 тысяч тенге, в
том числе:
Бюджетные кредиты 228 056 тысяч тенге;
Погашение бюджетных кредитов 95 109 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
Приобретение финансовых активов 0 тенге;
Поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета (-) 3 892222 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3 892222 тысяч тенге, в том числе:
Поступление займов 3 947 800 тысяч тенге;
Погашение займов 96 955 тысяч тенге;
Используемые остатки бюджетных средств 41377 тысяча тенге.

34 936
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 124
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 765
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
82 716
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
94 576
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
121 995
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 995
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 095
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
64 879
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 085
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 936
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 093 603
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 126 521
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 112 831
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 941
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
4 096 890
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 013 690
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
72 373
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
24 378
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
137 423
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
80 464
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

34 936
006
Оказание помощи по жилищным вопросам.
1 124
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов.
16 765
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, обучающихся на дому.
2 076
014
Оказание социальной помощи на дому нуждающимся гражданам.
82 716
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедической помощью, сурдо- и тифлотехническими средствами, обязательными гигиеническими средствами, специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации инвалида, а также обеспечение санаторно-курортным лечением, услугами индивидуального помощника и сурдопереводчика.
94 576
9
Прочие услуги в сферах социальной помощи и социального обеспечения.
121 995
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения).
116 995
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне.
43 095
028
Услуги для лиц из групп риска, оказавшихся в трудной жизненной ситуации вследствие насилия или угрозы насилия.
64 879
011
Оплата услуг по расчету, выплате и доставке пособий и других социальных выплат.
1 085
050
Обеспечение прав инвалидов и улучшение качества их жизни в Республике Казахстан.
7 936
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения).
5 000
094
Жилье как форма социальной помощи.
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 093 603
1
Жилищное хозяйство
5 126 521
467
Строительный отдел района (города областного значения)
4 112 831
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 941
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 096 890
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 013 690
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
72 373
003
Капитальные затраты государственного органа
1 000
005
Организация содержания государственного жилищного фонда
24 378
032
Капитальные затраты подведомственных государственных учреждений и организаций
137 423
033
Проектирование, развитие и (или) благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80 464
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам