Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 қаңтардағы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 маусымдағы № 35-164 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
I. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 9 қаңтардағы № 30-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206633 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1. 2025-2027 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 278 718 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 168 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 110 172мың теңге;
2) шығындар 285 748 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 7030 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7030 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7030 мың теңге;
2. 2025-2027 жылдарға арналған Жалағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166 426 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 34 525мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 131 901мың теңге;
2) шығындар 167 536мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 1110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1110 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1110 мыңтеңге;
3. 2025-2027 жылдарғаарналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 9января 2025 года №30-132 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2025-2027 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 23 июня 2025 года № 35-164
Кегенскийрайонныймаслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
I. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата от 9 января 2025 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 206633):
1. Утвердить бюджет Кегенскогосельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 278 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлення 168 546 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлення трансфертов 110172 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 285 748 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7030 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7030 тысяч тенге;
2. Утвердить бюджет Жалагашского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 166 426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлення 34 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0тенге;
поступлення трансфертов 131 901 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 167 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашениебюджетныхкредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1110 тысячтенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1110 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1110 тенге;
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

6. 2025-2027 жылдарғаарналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 127 576мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 454мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 111 122мың теңге;
2) шығындар 127 985мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 409 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 409 мыңтеңге;
7. 2025-2027 жылдарғаарналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 98 628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 722мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 906мың теңге;
2) шығындар 100 506мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 1 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 878 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 878 мың теңге;
8. 2025-2027 жылдарғаарналған Тасашы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 102 582мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93 523 мың теңге;
2) шығындар 102 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 127 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 454 тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 111 122 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 127 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 409 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 409 тысяч тенге;
7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 98 628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 906 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 100 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 878 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 878 тысяч тенге;
8. Утвердить бюджет Тасашинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 102 582тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 059 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 93 523 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 102 582 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 253 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 253 мың теңге;
13. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының төрағасы А. Нұғман
Кеген аудандық мәслихатының 2025 жылғы 09 қаңтардағы № 30-132 шешіміне 1-қосымша

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 253 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 253 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 253 тысяч тенге.
II. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Кегенского района А. Нұғман
Приложение 1 к решению Кегенского районногомаслихата от 9 января 2025 года № 30-132

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города, села, поселка, сельского округа районного значения
0
056
Погашение долга аппарата акима города, села, поселка, сельского округа районного значения в вышестоящий бюджет
0