Ұйғыр ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 тамыздағы № 8-45-215 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О повышении базовых ставок земельного налога по Уйгурскому району
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2025 года № 8-45-215
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 8-4-29 шешімімен бекітілген Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимi бойынша аумақтарды айқындай отырып, Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасының негізінде, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын.

1. На основании схемы зонирования земель Уйгурского района с определением территорий по целевому назначению и режиму использования, утвержденной решением Уйгурского районного маслихата от 23 мая 2023 года № 8-4-29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №), повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", согласно приложению к настоящему решению.