Үшарал ауылдық округі Үшарал ауылының құрамдас бөлігіне атау беру туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 1 қазандағы № 37 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 - бабы 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, 2025 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Үшарал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал ауылдық округі Үшарал ауылының құрамдас бөлігіне келесі атау берілсін:
1) Атауы жоқ көше – "Шаяхмет Айдарханов көшесі";
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Қ.Қоспағаров

О присвоении наименования переименовании улиц села Ушарал сельского округа Ушарал
Решение акима Ушаральского сельского округа Панфиловского района области Жетісу от 1 октября 2025 года № 37
В соответствии с подпунктом 4)- статьи 14 -Закона Республики Казахстан "О административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения ономастической комиссии области Жетісу от 15 августа 2025 года, аким сельского округа Ушарал Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим составным частям села Ушарал сельского округа Ушарал
1. Безымянной улице — наименование "улица Шаяхмет Айдарханов";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа К.Коспагаров