Көктал ауылдық округі Көктал ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 09-43 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтық халқының пікірін ескере отырып, 2025 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Көктал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылдық округі Көктал ауылының құрамдас бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
1)Атауы жоқ көше – "Жарасбек Бықыбаев көшесі";
2)Атауы жоқ көше– "Сембек Қожахметов көшесі";
3)Атауы жоқ көше – "Молдахан Мустапаев көшесі";
4)Атауы жоқ көше – "Ниязақын Байдилдаев көшесі".
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б.Кадырбаев

О присвоении наименования переименовании улиц села Коктал Коктальского сельского округа
Решение акима Коктальского сельского округа Панфиловского района области Жетісу от 22 сентября 2025 года № 09-43
В соответствии с подпунктом 4)- статьи 14 -Закона Республики Казахстан "О административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения ономастической комиссии Жетысуской области от 15 августа 2025 года, аким Коктальского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим составным частям села Коктал Коктальского сельского округа:
1. Безымянной улице — наименование "улица Жарасбека Быкыбаева";
2. Безымянной улице — наименование "улица Сембека Кожахметова";
3. Безымянной улице — наименование "улица Молдахана Мустапаева";
4. Безымянной улице — наименование "улица Ниязакина Байдильдаева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б.Кадырбаев