Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 37-200 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 339 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 241 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 30 098 мың теңге;
2) шығындар 52 953 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 614 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 614 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 44-236 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 43 677 мың теңге;
2) шығындар 62 811 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 747 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 747 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2025-2027 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2025 года № 37-200.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 52 339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 241 тысячa тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 098 тысяч тенге;
2) затраты 52 953 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 614 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 614 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2025 № 44-236 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 62 064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 677 тысяч тенге;
2) затраты 62 811 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 747 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 747 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 44-236 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025-2027 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 288 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 269 472 мың теңге;
2) шығындар 289 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 539 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 539 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 44-236 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025-2027 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51 030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 137 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 31 893 мың теңге;
2) шығындар 52 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 415 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 415 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 415 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 44-236 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2025-2027 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2025 № 44-236 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 288 631 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 269 472 тысячи тенге;
2) затраты 289 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 539 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 539 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2025 № 44-236 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 51 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 137 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 893 тысячи тенге;
2) затраты 52 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 415 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 415 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 415 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2025 № 44-236 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 24.06.2025 № 44-236 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм, инновациялық даму, өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуникация, энергетика, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, ауылшаруашылығы және жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2025 № 44-236 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, бюджету, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму, инновационному развитию, промышленности, строительству, транспорту, связи, энергетике, жилищно-коммунальному хозяйству, сельскому хозяйству и регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, эффективному использованию природных ресурсов".