Қорам ауылдық округінің, Қорам ауылындардағы көшелерінің атауын өзгерту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қорам ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № 9 шешімі
"Қазакстан Республикасының әкімшілік-аумақтық кұрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы Қорам ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11 маусымдағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қорам ауылдық округінің әкімі шештім:
1. Енбекшікжақ ауданы Қорам ауылдық округінің Қорам ауылдағы:
1) "1-мөлтек ауданындағы атауы жоқ" кешесі "Әсемғазы Рушанов" көшесі,
2) "1-мөлтек ауданындағы атауы жоқ" кешесі "Имар Жамахунов" кошесі,
3) "2-мөлтек ауданындағы атауы жоқ" кешесі "Дәуіт Беспаев" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашкы ресми жариаланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Қорам ауылдық округінің әкімі Н.Сарсембеков

Об изменении наименований улиц в селе Корам, Корамского сельского округа
Решение акима Корамского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 24 ноября 2025 года № 9
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Корамского сельского округа Енбекшиказахского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 11 июня 2025 года, аким Корамского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Корам, Корамского сельского округа Енбекшиказахского района следующие улицы:
1) улицу "Без названия, 1-й микрорайон" — в улицу "Әсемғазы Рушанов";
2) улицу "Без названия, 1-й микрорайон" — в улицу "Имара Жамахунов";
3) улицу "Без названия, 2-й микрорайон" — в улицу "Дәуіта Беспаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Корамского сельского округа Н. Сарсембеков