Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 28-140 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 26-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 410 мың теңге:
салықтық түсiмдер 21 335 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 075 мың теңге;
2) шығындар 44 457 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 047 мыңтеңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 047 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.06.2025 № 35-168 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 49 049 мың теңге:
салықтық түсiмдер 25 438 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 23 611 мың теңге;
2) шығындар 49 840 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 791 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 791 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.06.2025 № 35-168 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Жамбылского районана 2025-2027 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2025 года № 28-140.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 26 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 40 410 тысяч тенге:
налоговые поступления 21 335 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 075 тысячи тенге;
2) затраты 44 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 047 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 047 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 047 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23.06.2025 № 35-168 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 49 049 тысяч тенге:
налоговые поступления 25 438 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 611 тысячи тенге;
2) затраты 49 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 791 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 791 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 791 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23.06.2025 № 35-168 (вводится в действие с 01.01.2025).

Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.06.2025 № 35-168 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
26. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрағасы М.Амиргалиев

Сноска. Пункт 24 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23.06.2025 № 35-168 (вводится в действие с 01.01.2025).
25. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жамбылского района М. Амиргалиев

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 145
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 145
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 08 қаңтардағы № 28-140 шешіміне 13-қосымша
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.06.2025 № 35-168 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Беріктас ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 145
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, в селах, поселках, сельских округах
1 145
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
01
Свободные остатки бюджетных средств
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 13 к решению Жамбылского районного маслихата от 08 января 2025 года № 28-140
Сноска. Приложение 13 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23.06.2025 № 35-168 (вводится в действие с 01.01.2025).
Бюджет Бериктасского сельского округа на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы