Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-189 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 510 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 74 005 мың теңге;
трансферттер түсімі 436 335 мың теңге;

О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2026-2028 годы
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 25 декабря 2025 года № 56-189
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7, статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы — 510 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 74 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 436 335 тысяч тенге;

2) шығындар 510 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров
Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-189 шешіміне 1-қосымша
Шенгелді ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер

2) затраты — 510 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 0 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров
Приложение 1 к решению маслихата Қонаев от 25 декабря 2025 года
№ 56-189
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы