Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 13 маусымдағы № 46-156 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-135 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шенгелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 345 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 80 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 265 261 мың теңге;
2) шығындар 348 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 626 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 626 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-135 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 13 июня 2025 года № 46-156
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-135 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 345 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 80 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 265 261 тысяча тенге;
2) затраты 348 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 626 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 626 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 626 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нуркадыров
Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 13 маусымдағы № 46-156 шешіміне қосымша
Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-135 шешіміне 1-қосымша
Шенгелді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 2 626 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров
Приложение к решению маслихата Қонаев от 13 июня 2025 года № 46-156
Приложение 1 к решению маслихата Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-135
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0