Алматы облысы бойынша 2025 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 тамыздағы № 235 қаулысы
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы бойынша 2025 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Алматинской области за 2025 год
Постановление акимата Алматинской области от 4 августа 2025 года № 235
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Алматинской области за 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы "04" тамыздағы № 235 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша 2025 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Топтың атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
3 жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "04" августа 2025 года № 235
Государственный образовательный заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Алматинской области за 2025 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Наименование группы
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3-х лет

3 жастан 6 жасқа дейін
ауыл
ауыл
қала
қала
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Балқаш ауданы
1
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Ақкөл ауылы, Орталық көшесі №1
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ақкөл орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62 027
8 000
8 000
2
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Көктал ауылы, Сатпаев көшесі №16
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ә.Ахметов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
6 000
6 000
3
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Желторангы ауылы, Бөлтірік көшесі №86
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Д.Конаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
6 000
6 000
4
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Береке ауылы, Момышұлы көшесі №14
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Береке орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
7 000
7 000
5
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Топар ауылы, Бөлтірік көшесі №19
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Топар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
6 000
6 000
6
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі №21
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Б.Бейсекбаев атындығы мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62 027
10 000
10 000
7
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Ақжар ауылы, Ж.Бәрібаев көшесі №28
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ж.Бәрібаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62 027
6 500
6 500
8
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Аралтөбе ауылы, Б.Момышұлы көшесі №37
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Аралтөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62 027
6 000
6 000
9
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Жиделі ауылы, Несіпбаев көшесі №1
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жиделі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
75
62 027
7 000
7 000
10
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Бижанов көшесі №65
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар М.Сеңгірбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
20
62 027
8 000
8 000
11
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Қарой ауылы, Мектеп көшесі №6
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектепке дейінгі шағын орталығымен Үлгілі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
7 000
7 000
12
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Құйған ауылы, Ни Хак-Сун көшесі №24
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Н.Бозжанов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62 027
7 000
7 000
13
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Балатопар ауылы, Достемеса көшесі №26
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "№2 Жамбыл атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
64
62 027
6 000
6 000
14
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бура ауылы, Қонаев көшесі №16
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62 027
10 000
10 000
15
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, З.Абилдаев көшесі №3
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақанас ауылындағы "Жасұлан" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар

от 3 до 6 лет
село
село
город
город
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Балхашский район
1
Алматинская область, Балхашский район, село Аккол, улица Орталык №1
"Государственное коммунальное учреждения "Аккольская средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62 027
8 000
8 000
2
Алматинская область, Балхашский район, село Коктал, улица К.Сатпаева №16
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени А.Ахметова с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
6 000
6 000
3
Алматиснкая область, Балхашский район, село Желторангы, улица Болтирик №86
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Д.Конаева с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
6 000
6 000
4
Алматинская область, Балхашский район, село Береке, улица Б.Момышулы №14
"Государственное коммунальное учреждения "Берекинская средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
7 000
7 000
5
Алматинская область, Балхашский район, село Топар, улица Болтирик №19
"Государственное коммунальное учреждения "Топарская средняя школа с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
6 000
6 000
6
Алматинская область, Балхашский район, село Баканас, улица Ы.Алтынсарина №21
"Государственное коммунальное учрежденияи "Школа-гимназия имени Б.Бейсекбаева с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62 027
10 000
10 000
7
Алматинская область, Балхашский район, село Акжар, улица Ж.Барибаева №28
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Ж.Барибаева с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62 027
6 500
6 500
8
Алматинская область, Балхашский район, село Аралтобе, улица Б.Момышулы №37
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа Аралтобе с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62 027
6 000
6 000
9
Алматинская область, Балхашский район, село Жидели, улица Несипбаева №1
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа Жидели с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
62 027
7 000
7 000
10
Алматинская область, Балхашский район, село Баканас, улица К.Бижанова №85
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени М.Сенгирбаева с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
20
62 027
8 000
8 000
11
Алматинская область, Балхашский район, село Карой, улица Мектеп №6
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа Ульгили с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
7 000
7 000
12
Алматинская область, Балхашский район, село Куйган, улица Ни-Хак-Сун №24
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Н.Бозжанова с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62 027
7 000
7 000
13
Алматинская область, Балхашский район, село Балатопар, улица А.Достемесулы №26
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа №2 имени Жамбыла с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
64
62 027
6 000
6 000
14
Алматинская область, Балхашский район, село Бура, улица Д.Кунаева №16
"Государственное коммунальное учреждения "Средняя школа имени Ы.Алтынсарина с дошкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62 027
10 000
10 000
15
Алматинская область, Балхашский район, село Баканас, улица З.Абилдаева №3
ГККП детский ясли-сад "Жасулан" в селе Баканас ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания

240
62 027
11 000
11 000
16
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы, Р.Дуйсенбайұлы көшесі №31
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақбақты ауылындағы "Арман" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62 027
10 000
10 000
17
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Қарой ауылы, Қ.Демесинов көшесі №27
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Қарой ауылындағы "Бөбек" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
80
62 027
10 000
10 000
18
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Ақдала ауылы, Жамбул көшесі №18
"Алматы облысы білім бақармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Ақдала ауылындағы "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62 027
10 000
10 000
19
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Көкжиде ауыл, Мектеп көшесі №1А
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Көкжиде ауылындағы "Балдырған" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
32
62 027
10 000
10 000
20
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақбақты ауылы, Абай көшесі №35
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бақбақты ауылындағы "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
64
62 027
10 000
10 000
21
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бірлік ауылы, Рысқұлов көшесі №25
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Бірлік ауылындағы "Толғанай" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
113
62 027
10 000
10 000
22
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Миялы ауылы, Қасымбеков көшесі №24А
"Алматы облысы білім басқармасының Балқаш ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Миялы ауылындағы "Балдәурен" бөбекжай-балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
62
62 027
10 000
10 000
Жиыны:
1455
Еңбекшіқазақ ауданы
1
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Нұра Еспергенов ауылы 27
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Нур" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
15142
15142
2
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі, 1Б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Алтынай" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
3
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы , Бөлек ауылы, Достық 16 А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айгерим-1"Бөбекжай балабақшасы МКҚК

240
62 027
11 000
11 000
16
Алматинская область, Балхашский район, село Бакбакты, улица Р.Дуйсенбайулы №31
ГККП детский ясли-сад "Арман" в селе Бакбакты ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62 027
10 000
10 000
17
Алматинская область, Балхашский район, село Карой, улица К.Демесинова №27
ГККП детский ясли-сад "Бобек" в селе Карой ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
80
62 027
10 000
10 000
18
Алматинская область, Балхашский район, село Акдала, улица Жамбула №18
ГККП детский ясли-сад "Балауса" в селе Акдала ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62 027
10 000
10 000
19
Алматинская область, Балхашский район, село Көкжиде, улица Мектеп №1А
ГККП детский ясли-сад "Балдырган" в селе Кокжиде ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
32
62 027
10 000
10 000
20
Алматинская область, Балхашский район, село Бакбакты, улица Абая №35
ГККП детский ясли-сад "Күншуақ" в селе Бакбакты ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
64
62 027
10 000
10 000
21
Алматинская область, Балхашский район, село Бирлик, улица Рыскулова №25
ГККП детский ясли-сад "Толганай" в селе Бирлик ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
113
62 027
10 000
10 000
22
Алматинская область, Балхашский район, село Миялы, улица Касымбекова №24А
ГККП детский ясли-сад "Балдаурен" в селе Миялы ГУ "Отдел образования по Балхашскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
62
62 027
10 000
10 000
Итог:
22 (14 мини центр, 8 детский ясли-сад)
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
1455
Енбекшиказахский район
1
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Нура Еспергенов 27
ГККП Детский сад "Нур" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
15142
15142
2
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Таукаратурык ул.Самсыбеков 1Б
ГККП Детский сад "Алтынай" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
3
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Бөлек , Достык 16 А
ГККП Детский сад "Айгерим-1" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"

10,5-сағатты режимді топтар
150
62027
16224
16224
4
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылы, Жетісу көшесі 1/2
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Оркен-1"Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
5
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Малыбай ауылы, А. Розбакиев көшесі, 41 А ғимарат
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Алуа" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
16224
16224
6
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылы, Рысқұлов көшесі 5
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Тогжан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
16224
16224
7
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылы, Тойбеков көшесі, 76
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Раушан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
15142
15142
8
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылы Малкеев көшесі 16
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Аружан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
150
62027
15142
15142
9
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылы, Шарвану Құмаров көшесі, құрылыс 15В
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Адеми" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
10
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы,Нұрлы ауылы, Жангелдин көшесі 7А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балапан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
75
62027
12979
12979
11
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, толқын ауылы, Тәуелсіздік көшесі 90
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Еркетай" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
15142
15142
12
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылы. Аупен 4
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Таншолпан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
15142
15142
13
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі №47А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Умит" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
17305
17305
14
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Вихрев көшесі №3
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Байтерек" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар

Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
150
62027
16224
16224
4
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Каратурык, улица Жетису1/2
ГККП Детский сад "Оркен-1" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
5
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Малыбай улица А.Розбакиева,строение 41 А
ГККП Детский сад "Алуа" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
16224
16224
6
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кырбалтабай, ул. Рыскулова 5
ГККП Детский сад "Тогжан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
16224
16224
7
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Корам ул.Тойбекова76
ГККП Детский сад "Раушан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
15142
15142
8
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Каракемер ул Малькеева 16
ГККП Детский сад "Аружан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
150
62027
15142
15142
9
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Рахат , улица Шарвану Кумарова, құрылыс 15В
ГККП Детский сад "Адеми" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
10
Алматинская область. Енбекшиказахский район,село Нурлы,ул Жангельдина 7А
ГККП Детский сад "Балапан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
62027
12979
12979
11
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Толкын, ул. Тауелсиздик 90
ГККП Детский сад "Еркетай" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
15142
15142
12
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Казакстан. Аупен 4
ГККП Детский сад "Таншолпан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
15142
15142
13
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Акши ул.Бөлек батыр №47А
ГККП Детский сад "Умит" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
17305
17305
14
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, ул.Вихрева №3
ГККП Детский сад "Байтерек" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания

250
62027
16224
16224
15
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйдібек би ауылы, Байболов көшесі 142 "В"
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Нуршуак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
18387
18387
16
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы ш / а.3 ст-е 7
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айжан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
180
55659
15142
15142
Коррекциялық топ
30
100163
15142
15142
17
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Достық ауылы, Т. Кенжебаев көшесі, 10А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балдырган" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
18
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, ауыл. Ташкенсаз Қасымов көшесі 1б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Акбота" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
15142
15142
19
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы, Жобалаңған көшесі, 156 құрылыс
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Келешек 2030" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
280
62027
17305
17305
20
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Асысаға ауылы, Үшбаев көшесі 3А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Рауан" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
21
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қайрат ауылы, Салиев көшесі, 2-үй
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ер-төстек" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
17305
17305
22
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылы, Камалов көшесі, 24Б
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Айгөлек " Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
12979
12979
23
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі 17А
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Балдаурен" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
15142
15142
24
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Қазтай Ұлтарақов ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі17
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Кызгалдак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
12979
12979
25
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, х. Бижанов ауылы, Уәлиханов көшесі, 10
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Куншуак" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар
140
62027
16764
16764
26
Алматы облысы. Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Вихрев көшесі №47
"Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "№ 38 Гулдер" Бөбекжай балабақшасы МКҚК
10,5-сағатты режимді топтар

250
62027
16224
16224
15
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Байдибек би, ул.Байболова 142 "В"
ГККП Детский сад "Нуршуак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
18387
18387
16
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Город Есик мкр.3 ст-е 7
ГККП Детский сад "Айжан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
180
55659
15142
15142
Коррекционная группа
30
100163
15142
15142
17
Алматинская область. Енбекшиказахский район,село Достык ул Т. Кенжебаева 10А
ГККП Детский сад "Балдырган" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
18
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село. Ташкенсаз ул Касымова 1б
ГККП Детский сад "Акбота" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
15142
15142
19
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Шелек улица Жобаланған строение 156
ГККП Детский сад "Келешек 2030" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
280
62027
17305
17305
20
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Асысага, ул.Ушбаева 3А
ГККП Детский сад "Рауан" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
21
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кайрат, ул.Салиева, д.2
ГККП Детский сад "Ер-төстек" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
17305
17305
22
Алматинская область. Енбекшиказахский район, селоКоктобе, ул.Камалова, 24Б
ГККП Детский сад "Айгөлек " ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
12979
12979
23
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Кызылшарык, ул.Максутова 17А
ГККП Детский сад "Балдаурен" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
15142
15142
24
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Казтая Ултаракова ул К.Сатпаева17
ГККП Детский сад " Кызгалдак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
12979
12979
25
Алматинская область. Енбекшиказахский район, село Х.Бижанова ул Уалиханова 10
ГККП Детский сад " Куншуак" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
140
62027
16764
16764
26
Алматинская область. Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, ул.Вихрева №47
ГККП Детский сад "№ 38 Гулдер" ГУ "Отдел образования по Енбекшиказахскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания

12600
14700
7
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Қазыбек бек бекеті, Шолпанқұлов көшесі 3Г
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
75
62027
15000
15000
8
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Аққайнар ауылы Т.Бокин көшесі 5б
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
50
62027
14000
15000
9
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Қарақыстақ ауылы, Үркімбаева көшесі, №37
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерек" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
15000
15000
10
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Жаңақұрылыс ауылы,Тәулесіздік көшесі №1Г
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
280
62027
15000
18000
11
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сарыбастау ауылы, Көшек батыр көшесі №6
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құлыншақ" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
50
62027
15000
15000
12
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Бесмойнақ ауылы, Байбатша көшесі №48
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөбек" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
80
62027
15000
15000
13
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Бұрған ауылы, Тұратай көшесі №26Б
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәдуақас Бигельдиев атындағы мектеп-бөбекжай" кешені коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
50
62027
14500
15000
14
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Еңбекшіарал ауылы, Мектеп көшесі 23 Б
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айсұлтан-2015" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

12600
14700
7
Алматинская область, Жамбылский район,Ст. Қазыбек бек, улица Шолпанкулова, 3 Г
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
62027
15000
15000
8
Алматинская область, Жамбылский район,село Аккайнар, улица Т.Бокина, 5 б
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Балдырган" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62027
14000
15000
9
Алматинская область, Жамбылский район,село Каракастек, улица Уркимбаева, №37
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Байтерек" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
15000
15000
10
Алматинская область, Жамбылский район,село Жанакурылыс,улица Таулесиздик, №1 Г
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
280
62027
15000
18000
11
Алматинская область, Жамбылский район,село Сарыбастау, улица Көшек батыр, №6
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Кулыншак" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62027
15000
15000
12
Алматинская область, Жамбылский район,село Бесмойнак,улица Байбатша көшесі, №48
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Бөбек" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
80
62027
15000
15000
13
Алматинская область, Жамбылский район,село Бурган, улица Туратай, №26Б
Коммунальное государственное казенное предприятие Комплекс "Школа-ясли-сад имени Садуакаса Бигельдиева" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62027
14500
15000
14
Алматинская область, Жамбылский район,село Енбекшиарал, улица Мектеп, 23 Б
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Айсұлтан-2015" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"

10,5-сағатты режимді топтар
60
62027
11500
13000
15
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Қазыбек бек бекеті, Алтынсарин көшесі №8 А
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Батыр-2016" бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
80
62027
15000
15000
16
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Мыңбаев ауылы Алатау көшесі №15
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айжұлдыз" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
10,5-сағатты режимді топтар
100
62027
15000
16000
17
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сұраншы батыр ауылы, І.Жансүгіров көшесі №31 А
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Батыр бол" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
10,5-сағатты режимді топтар
90
62027
15000
15000
18
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Ұзынағаш ауылы Қарасай батыр көшесі №86
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұлан" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10,5-сағатты режимді топтар
120
62027
15000
16000
19
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Таңбалытас ауылы, Еламан ата көшесі, №30
Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таңбалытас ауылындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62027
12000
12000
20
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Мәтібұлақ ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, №1 В
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62027
12000
12000
21
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сарыбастау ауылы, Самал көшесі, №3
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
50
62027
10000
10000
22
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Жайсан ауылы, Алмас Құрманғалиев көшесі, №1 В
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
75
62027
10000
10000
23
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Айдарлы ауылы, Абай көшесі №30
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
40
62027
10000
10000
24
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Бозой ауылы Абай көшесі №15
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозой негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62027
10000
10000
25
Алматы облысы, Жамбыл ауданы,Сұңқар ауылы, Қарасай Батыр көшесі №73
"Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұңқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10,5-сағатты режимді топтар
25
62027
10000
10000
26

Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
60
62027
11500
13000
15
Алматинская область, Жамбылский район,Ст. Казыбек бек, улица Алтынсарина, №8 А
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Батыр-2016" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
80
62027
15000
15000
16
Алматинская область, Жамбылский район,село Мынбаева, улица Алатау, №15
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Айжұлдыз" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области".
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
100
62027
15000
16000
17
Алматинская область, Жамбылский район,село Сураншы батыр, улица И.Жансугурова, №31 А
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Батыр бол" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области".
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
90
62027
15000
15000
18
Алматинская область, Жамбылский район,село Узынагаш, улица Карасай батыр, №86
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Ұлан" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
120
62027
15000
16000
19
Алматинская область, Жамбылский район,село Танбалытас, улица Еламан ата, №30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Танбалытас с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62027
12000
12000
20
Алматинская область, Жамбылский район,село Матибулақ, улица А.Байтурсынова, №1 В
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62027
12000
12000
21
Алматинская область, Жамбылский район,село Сарыбастау, улица Самал, №3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
50
62027
10000
10000
22
Алматинская область, Жамбылский район,село Жайсан, улица Алмас Курмангалиева, №1 В
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
75
62027
10000
10000
23
Алматинская область, Жамбылский район,село Айдарлы, улица Абай, №30
Коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
40
62027
10000
10000
24
Алматинская область, Жамбылский район,село Бозой, улица Абай №15
Коммунальное государственное учреждение "Бозойская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62027
10000
10000
25
Алматинская область, Жамбылский район,село Сункар, улица Карасай Батыра, №73
Коммунальное государственное учреждение "Сункарская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району Управления образования Алматинской области"
Группа с 10,5- часовым режимом пребывания
25
62027
10000
10000
26