Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 377 "2025-2027 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 543 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 377 "2025-2027 жылға арналған Айшуақ ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріc енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
15 желтоқсандағы № 543
шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 377
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 377 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2025 года № 543
Шалкарский районый маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 377 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 15 декабря
2025 года № 543
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 30 декабря
2024 года № 377
Бюджет Айшуакского сельского округа на 2025 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы