Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 387 "2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 532 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 387 "2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 67125,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60626,4 мың теңге;
2) шығындар – 67539,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -414,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 414,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414,2 мың теңге."
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 60563,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Шалқар ауылдық округ әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 12 қарашадағы
№ 532 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 387 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Шалқар ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 387 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 532
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 387 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 67125,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6382,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 60626,4 тысяч тенге;
2) затраты - 67539,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 414,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 414,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 414,2 тысяч тенге."
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 60563,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Шалкарского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение
к решению Шалкарского
районного маслихата
от 12 ноября 2025 года № 532
Приложение 1
к решению Шалкарского
районного маслихата
от 30 декабря 2024 года № 387
Бюджет Шалкарского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы