Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 376 "2025-2027 жылға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 521 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 376 "2025-2027 жылға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1408570,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 328694,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4169,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20566,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1055140,3 мың теңге;
2) шығындар – 1502085,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -93514,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93514,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93514,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Шалқар қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 919984,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жапңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
12 қарашадағы № 521 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 376
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Шалқар қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 376 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2025-2027 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 521
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 376 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шалкар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1408570,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 328694,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4169,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20566,0 тысяч тенге; поступления трансфертов – 1055140,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1502085,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -93514,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93514,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93514,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете города Шалкар на 2025 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 919984,3 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение
к решению Шалкарского
районного маслихата
от 12 ноября 2025 года № 521
Приложение 1
к решению Шалкарского
районного маслихата
от 30 декабря 2024 года № 376
Шалкарский городской бюджет на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы