Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 387 "2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 482 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 387 "2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, 94, 96-баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 56737,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5381,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52,6
трансферттердің түсімдері – 51302,7 мың теңге;
2) шығындар – 57151,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -414,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 414,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414,2 мың теңге."
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 51239,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Шалқар ауылдық округ әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 387 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2025 года № 482. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 387 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 85, пунтом 3 статьи 91, статьями 94, 96 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 56737,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5381,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 51302,7 тысяч тенге;
2) затраты - 57151,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -414,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 414,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 414,2 тысяч тенге."
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 51239,7 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Шалкарского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.