Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 380 "2025-2027 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 407 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 380 "2025-2027 жылдарға арналған Бозой ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне мындай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54976,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1969,0 мың теңге;
2) шығындар – 63007,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8031,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8031,5
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8031,5 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 1914,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Бозой ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
4 наурыздағы № 407 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 380
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 год № 380 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 4 марта 2025 года № 407. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 380 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54976,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1969,0 тысяч тенге;
2) затраты - 63007,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8031,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8031,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8031,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Бозойского сельского округа на 2025 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 1914,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Бозойского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 4 марта 2025 года
№ 407
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 30 декабря
2025 года № 407
Бюджет Бозойского сельского округа на 2025 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ