Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 қарашадағы № 292 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңыңың 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 600-бабының 6-тармағына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 27 ноября 2025 года № 292
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона республики Казахстан "О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 600 Налогового кодекса Республики Казахстан, акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району согласно приложению.