Қауымдық сервитутін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қарашадағы № 282 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы, Шетырғыз ауылдық округі аумағында орналасқан жалпы алаңы 18,5834 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, "Kazakhstan Westerfield Mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен жер қойнауын геологиялық зерттеу жұмыстарын жүргізу үшін 2025 жылдың 31 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 21 ноября 2025 года № 282
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок расположенный на территорий Шетиргизкого сельского округа Шалкарского района, общей площадью 18,5834 гектаров без изъятия у землепользователей, для проведения работ по геологическому изучению недр товариществом с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Westerfield Mining" сроком до 31 декабря 2025 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов